רוצים אהבה אמיתית?

  הכרויות למטרה רצינית בלבד!

  השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם

   שפת גוף בדייט ראשון

   הכרויות מובילות לדייט ראשון וזהו אירוע מרגש ומלחיץ לכל הדעות; עבור רובנו מתקבלת התחושה שיש לנו זמן קצוב כדי לקבוע עניינים הרי גורל שאולי ישנו את כל מהלך העתיד שלנו ,ומערכת קבלת ההחלטות מוכרחה לעבוד הרבה יותר מהר מן הרגיל.

   אבל אנחנו מרגישים ממולכדים – יושב מולנו אדם זר, שדרך ההכרות היחידה שלנו עימו היא המילים שהוא בוחר לומר, והסיפורים בהם הוא בוחר לשתף.

   איך נוכל למקסם את המידע שאנחנו יכולים להסיק מבן הזוג לדייט? איך נדע אם אנחנו מוצאים חן בעיניו? איך נדע האם הוא מגזים או משקר לנו? התשובה היא כמובן – שפת גוף. אנחנו לא צריכים להיות מומחים לשפת גוף כדי להצליח להסיק מסקנות באשר לאדם שיושב מולנו, ותוך זמן קצר נוכל לקבל תחושה טובה למדי האם הכימיה עובדת, האם יש סיכוי להיות יחד או שמה עדיף שכל אחד ילך לדרכו וניפרד כידידים.

   אדם שמשקר או 'מנפח' את דבריו באופן מוגזם, בדרך כלל יסגיר עצמו על ידי נגיעה בפנים, גירוד באף, הסתרת הפה, או מצמוץ בעיניים. כמו כן הוא ינסה להימנע ממבטכם. אם אתם לא בטוחים עדיין בעצמכם וביכולת שלכם 'לקלוט' את האדם שמולכם, פשוט נסו לשאול שאלה עוקבת באותו נושא שאתם חושדים שהאדם שיקר לגביו. כך למשל – "אז איפה בדיוק האחוזה שלך במונקו?" – אם הסימנים המרשיעים ימשיכו, תדעו שהאדם שמולכם לא מצטיין באמינות.

   אם תרצו לדעת האם האדם שמולכם מחבב את מה שהוא רואה ושומע, תוכלו להסיק גם זאת על פי שפת הגוף שלו: אנשים שיש ביניהם תקשורת טובה, נוטים להיות "מראה" האחד לשני – אם תשלבו את ידיכם, ותראו שגם האדם מולכם עוקב אחריכם ומשלב את שלו, אומר הדבר שהוא מעוניין להיות מסונכרן איתכם ומתעניין בכם; התרחבות האישונים ומשחק בשיער גם הם סימנים למשיכה של האחר אליכם.

   גם נגיעות קטנות בידכם, בזרוע, או בברך, הן סימן מצוין לכימיה. אם אתם אלו שנגעתם באדם שמולכם, והוא שינה את תנוחת גופו, או נרתע, תוכלו להסיק מכך שהוא לא נמשך אליכם במידה שאתם אליו.

   סמכו על האינסטינקטים שלכם, ועל המסרים הלא מילוליים שאתם מקבלים – בדרך כלל שפת הגוף אמינה ומדויקת יותר מן המילים שאנחנו משמיעים או שומעים, ואלו יוכלו להבהיר לכם במהירות האם הדייט שלכם מצליח או לא.

   לפגישת הכרות חינם על כוס קפה במשרדינו חייגו: 073-7815503

   בניית אתרים לעסקים בניית אתרים לעסקים