רוצים אהבה אמיתית?

  הכרויות למטרה רצינית בלבד!

  השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם

   שמירה על האהבה

   זה מצחיק לומר אבל בחיי זוג יש צורך לעיתים ליזום היכרויות רומנטיות כל כמה ימים…

   אהבה , לאף אחד אין מושג איך להגדיר אותה אבל כולם יודעים שהיא באה. אבל מה עושים כשהיא מגיעה? איך גורמים לה להישאר? על שאלות אלו ננסה לענות במאמר הבא.

   בחיים עצמם ככלל ובאהבה בפרט רוב בני האדם יסכימו שעדיף איכות מאשר כמות. מה זאת אומרת? שקשר יציב שנמשך תקופה ארוכה ונעימה עדיף על קשר נחמד ליומיים. נורא קל להתאהב אבל איך שומרים על אותה אהבה לזמן ארוך? עד כמה שזה נשמע מגוחך אהבה היא כמו אורז בהתחלה מדליקים על אש גבוהה אחר כך מנמיכים את האש ולבסוף מכבים ורק מכסים עם המכסה של הסיר.

   כך בערך זו האהבה, ההתאהבות הראשונית מלאת רגשות והתלהבות לאחר מכן כדאי לצנן קצת ולבסוף לפעמים כדאי לכבות את האש. אין הכוונה שמפסיקים לאהוב אלא יש צורך לשמור על הקשר מיוחד ומספק על ידי געגוע. הגעגוע יכול להיות מצב של אין ברירה כמו יציאה למילואים או נסיעת עבודה ודברים בסגנון או יכול להיות יזום ולהיווצר על ידינו. מחקרים מדעיים מראים שזוגות רבים אשר שומרים על איזה שהוא ניתוק (פיזי כמובן) לתקופה מסוימת חווים קשר ארוך יציב ומהנה.

   אין מה לעשות אנחנו מתרגלים מהר מדי לטבע ולדברים מסביבנו ולפעמים כדי להעריך את מה שיש לנו אנחנו צריכים לאבד את זה. כך גם בזוגיות, אנו "מאבדים" את הקשר לתקופה מסוימת ולאחר מכן אנחנו כבר לא לוקחים את כל מה שיש לנו כמובן מאליו אלא מעריכים כל רגע שיש לנו עם בן או בת הזוג.

   על ידי הכרויות מחודשות, הקשר לא מאבד את אלמנט ההתאהבות גם לאחר זמן ארוך והאהבה נשארת אצלנו ואפילו פורחת הרבה יותר.

   כמובן כמו בכל דבר בחיים אין שום צורך להגזים ולא צריך כל שבוע שהגבר יעלם ליומיים אלא הכל במידה נכונה שתשאיר את האהבה על אש קטנה.

   לסיכום,

   קל מאוד ואפילו כיף להתאהב אך הבעיה מתחילה כעבור זמן כשהקשר מתחיל להיות רציני. כאן אנחנו צריכים לקחת יוזמה ולגרום לעצמנו להתאהב כל יום מחדש….

   לפגישת הכרות חינם על כוס קפה במשרדינו חייגו: 073-7815503

   בניית אתרים לעסקים בניית אתרים לעסקים