רוצים אהבה אמיתית?

  הכרויות למטרה רצינית בלבד!

  השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם

   שידוכים מכוכב אחר

   שידוכים מכוכב אחר – נשים מנוגה וגברים ממאדים

   "נשים מנוגה וגברים ממאדים" האם זה באמת כך? ועוד איך!! רואים זאת במיוחד בעת שידוכים.

   מדהים עד כמה הדברים שנראים פשוטים מאוד לגברים הם מסובכים להפליא אצל המין החזק – נשים (אגב כותב מאמר זה הוא גבר אשר פשוט מכיר במציאות) למשל בעונת שידוכים רצופה בפגישות נתקלים בבעיה הבאה: להזמין מה לאכול במסעדה, הגבר יחשוב "אהמ, אני רעב ,אני רוצה משהו משביע, תן לי המבורגר כפול!" ואילו האישה תחשוב לעצמה , "רגע , אני רעבה , אבל לא עד כדי כך, מצד אחד בא לי פסטה אבל זה משמין, טוב אז אני אקח סלט , רגע ואז הוא יחשוב שאני פריקית של בריאות , בקיצור אני אזמין קפה!" וזו עוד דוגמא קטנה אחת מיני רבות…

   אין מה לעשות , המוח שלנו ואיתו כל תובנות החיים שונים ומנוגדים כמעט בכל נושא. אי לכך ובהתאם לזאת אנחנו צריכים לדעת למה לצפות וגם לקחת בחשבון שהדברים שנאמרו לא תמיד יהיו ברורים ומובנים לנו וכדאי לנסות לראות את הדברים בפרספקטיבה שונה.

   עוד דוגמה שהרבה גברים יזדהו איתה ,היא שאין דבר יותר מעצבן מאישה שקמה בבוקר שעה מוקדם יותר ממה שהיא צריכה כדי להתלבש, מה מסובך?" חולצה מכנסיים וגמרנו! לא, לא, צריך לבחור איזו גזרה של חולצה, צריך שהעגילים יהיו תואמים את הגרביים ואם יש כתם קטן ומיקרוסקופי על המכנסיים ישר זורקים אותם! גבר שיקרא שורות אלו יזדהה ויבין לעומת זאת אישה תחשוב לעצמה "הוא לא מבין שזה באמת חשוב?!" על מנת להסתדר בחיים אנו צריכים להבין ולנסות לראות את המציאות בצורה השנייה כאשר חיים ביחד. הדבר כמובן נכון לשני הצדדים ואישה אף פעם לא תבין את הערך הסנטימנטאלי שיש לך לחולצה המסריחה והקרועה מהטירונות שאתה לא מוכן לזרוק. על מנת ליצור קשר חזק אנחנו צריכים לנסות ולהבין את המין השני כמו שאנחנו היינו מצפים שיבינו אותנו.

   אין מה לעשות יש דברים שלעולם לא נבין ואנחנו פשוט צריכים לוודא שיש לנו מספיק סבלנות כדי לקבל אותם אחרי הכל כדי שנוכל לחיות יחד, אם הכל היה פשוט , איפה הכיף בחיים?..

   לפגישת הכרות חינם על כוס קפה במשרדינו חייגו: 073-7815503

   בניית אתרים לעסקים בניית אתרים לעסקים