רוצים אהבה אמיתית?

  הכרויות למטרה רצינית בלבד!

  השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם

   שידוכים לחרדים

   כל המידע אודות עולם השידוכים ביהדות החרדית

   אדיקות שמירת מצוות, שמרנות וקיום ההלכה הם חלק בלתי נפרד מהזרם של היהדות החרדית ששמרה על הצביון שלה לאורך החיים ולא נתנה למודרניזציה לפגוע בה, ניתן לראות זאת גם בשמרנות שקיימת במציאת זיווג. החלטנו לעזור לכלל החרדים שמחפשים שידוך ראוי ולהביא לכם מהידע והניסיון שלנו את כל התשובות לשאלות החשובות.

    

   ידוע כי המגזר החרדי הוא מאוד שמרני בכל תחום, האם זה עדיין נכון לגבי תחום הזוגיות?
   נכון בהחלט, במגזר החרדי השידוך הוא הדרך המרכזית אם לא היחידה לזיווג והקמת בית חרדי אמיתי. כך שרבים מהם נעזרים במשרד שידוכים חרדי, ברבנים, ובשדכניות מתוך המגזר כדי למצוא עבורם את הכלה או החתן איתם יוכלו להקים בית ולקיים את מצוות פרו ורבו.

    

   איך זה עובד כל נושא השידוך במגזר החרדי?

   תהליך שידוכים לחרדים דרך משרד שידוכים מתנהל כמעט כמו כל תהליך שידוך, עם ליווי והשגחה של שדכן או שדכנית לאורך ההכרות בין שני הצדדים.
   אך ישנם שידוכים במגזר החרדי שאינם עוברים דרך משרדי השידוכים כמו שכבר ציינו ושם כמעט ואין תהליך שמתקיים כדי להקל על הגבר והאישה שיועדו זה לזה אלא בהחלטה אחת נחרצת משדכים אותם אחד לשנייה ומחליטים עבורם.

    

   נניח ואני אישה מהמגזר החרדי כמה יכולת החלטה יש לי בתחום?
   אפשר לומר שכמעט ואפסי, אם בעוד הגבר יכול להביע את דעתו לאישה כמעט ואין את האפשרות הזאת וברגע שנקבע עבורה שידוך זהו אין ביכולתה לשנות זאת. כמובן, שכמו בכל דבר ובכל מגזר יש את היוצאים מנכלל שהם המשפחה של אותה בחורה. אם המשפחה יותר פתוחה היא תוודא מול ביתם כי השידוך אכן מוצא חן בעיניה בטרם סגירת הנושא באופן סופי.

    

   רגע לפני סיום
   חשוב לזכור כי הבחורים ובחורות במגזר החרדי נולדים לתוך זה הם מורגלים לכל העניין של השידוך ולכך שברגע שהם מגיעים לגיל המתאים להקמת משפחה כבר כל רב או שדכנית יתחילו לחפש עבורם את השידוך המתאים.

    

   אם אתם חרדים שמעוניינים במציאת שידוך ראוי בעזרת תהליך נעים ומוצלח נשמח להעניק לכם פגישת ייעוץ חינם. השאירו פרטים בטופס יצירת קשר או צרו איתנו קשר טלפוני.

   לפגישת הכרות חינם על כוס קפה במשרדינו חייגו: 073-7815503

   בניית אתרים לעסקים בניית אתרים לעסקים