רוצים אהבה אמיתית?

  הכרויות למטרה רצינית בלבד!

  השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם

   רומנטיקה דרך היכרויות

   איך היכרויות מובילות לאהבה? ואיך שומרים על הרומנטיקה באהבה לטווח ארוך?

   הרומנטיקה מתה! זעקה זו נשמעת מכל מקום, כל זוג שנשוי פלוס מינוס 10 שנים פשוט צוחק כשהוא שומע את המילה רומנטיקה. משום מה אנשים בטוחים שרומנטיקה בקשר הזוגי היא פרי נחלתם של אוהבים צעירים שעוד יש להם כוח להתעסק ב"שטויות" אלו.

   מאמר זה נכתב בשםהיכרויות טובות שהפכו ברבות הימים לקשר חסר רומנטיקה, קשרים שצועקים ומשוועים לקצת יותר שימוש בחיי היום יום.

   במשנה מוזכר פסוק שלפי דעתי מסמל את האהבה כולה והרומנטיקה בכללה:

   נאמר במסכת אבות: "כלאהבה התלויה בדבר – בטל דבר בטלה אהבה, וכל אהבה שאינה תלויה בדבר – אינה בטלה לעולם."

   בימנו התרגלנו לחפש בן זוג ושותף לחיים אשר תמיד צריך: לשמח אותי, לגרום לי אושר, על ידי דברים מסוימים, בין אם זה כסף, מראה וכיוצא בזה. אך ברגע שאותו נתון מסוים מתבטל בטילה איתו גם האהבה.

   אנו צריכים להפסיק לחשוב על עצמנו ולהתחיל לדאוג קצת לרווחת הזולת ובמקרה הזה מדובר על האנשים שאנחנו אוהבים יותר מכל. זוהי מהות הרומנטיקה. מחווה רומנטית אינה חייבת להיות דווקא טבעת יהלום בשווי אלפי שקלים. אפילו זר פרחים ללא שום סיבה מיוחדת בלי קשר ליום הולדת או חג, גורם לבן הזוג הרגשה טובה, ויותר מזה, את הרצון לשמח את האדם שחשב עליו ללא שום סיבה מיוחדת, סתם כי הוא אוהב אותו.

   רומנטיקה אינה צריכה להיות רק נחלתם של האוהבים הצעירים אלא בכל גיל ובכל שלב בחיים. אנחנו צריכים לזכור לא לקחת דברים מובן מאליהם אלא להגיד תודה על כל רגע טוב שיש לנו ביחד.

   פתק קטן שמשאירים על המקרר עם הכיתוב" אני אוהב אותך" יכול להפוך יום גרוע ליום שמח! בגד חדש, מתנה קטנה או סתם מילה טובה מחזירים את הרומנטיקה והתשוקה לקשר ושומרים עליו טרי ובריא למשך כל החיים.

   לסיכום:

   הרומנטיקה לא מתה! גם אנשים שהילדים שלהם בכר בגיל של אוהבים צעירים עוד יכולים ליהנות ולהחיות את הרומנטיקה.פשוט צריך להסיר את השכבות של תרבות קלוקלת ולחשוף את הרומנטיקה האמיתית שמחכה שנבוא ונוציא אותה לאור.

   לפגישת הכרות חינם על כוס קפה במשרדינו חייגו: 073-7815503

   בניית אתרים לעסקים בניית אתרים לעסקים