רוצים אהבה אמיתית?

  הכרויות למטרה רצינית בלבד!

  השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם

   על זוגיות

   על היכרויות שמובילות לזוגיות פורחת

   זוגיות היא מילה מפוצצת וכל כך טעונה שכוללת אין סוף קריטריונים, אך אנו שואלים איך בונים זוגיות ומה התנאים לזוגיות מושלמת והאם עד שלא נמצא את האביר על הסוס הלבן לא נהיה מאושרים ולא נשמח בזוגיות שלנו?

   במהלך החיים כל אחד מאיתנו בונה לעצמו את הדמות שהוא היה רוצה לחיות איתה, ויש לנו דרישות וציפיות מאותה דמות מסתורית אשר עימה אנו הולכים לבלות את שאר החיים שלנו.

   אך חלומות לחוד ומציאות לחוד, יש פעמים שאנשים נכנסים לקשר לא מספק ואפילו הורס ואם כבר מצאו קשר טוב ויציב לרוב הם לא מחזיקים מעמד לתקופה ארוכה באמת.

   אם כן איך אנחנו יוצרים היכרויות איכותיות ומשמרים את הקשר שלא ייהרס בשגרה השוחקת שלנו? התשובה מתחילה דווקא בשאלה:
   מה החלק של כל אחד מבני הזוג במערכת היחסים? בדרך כלל אצל רוב בני האדם מישהו אהוב נכנס לחיינו על מנת למלא איזה שהוא חלל בתוכנו ולגרום לנו שמחה, ובאמת בתחילת הקשר אותו אדם מהווה את מרכז חיינו אך כאשר שגרה דופקת על הדלת ופתאום בן הזוג טרוד בדברים שמעסיקים אותו כמו שאר בני האדם, ופתאום אותם דברים שאני "חייב", ובת הזוג "אמורה" לעשות אינם נעשים לפי הרצון המשותף שלנו. לדוגמה, אחרי יום עבודה מעייף אני מצפה שבבית תחכה לי אישה חייכנית עם ארוחת ערב, ובמקום זה מחכה לי אישה שרוצה לטרוף אותי מרוב עצבים! ישר אני אומר לעצמי " היא בטח כבר לא אוהבת אותי". כל עוד אנו חיים באיזו שהיא אשליה ומציאות דמיונית שבה בן הזוג חייב לדאוג לי והאושר שלי מוטל על הכף , צפויות לנו המון אכזבות , כעס ומרירות וכך זוגיות שהייתה כל כך מבטיחה בהתחלה מתדרדרת ויכולה אפילו להתפרק.

   איך מונעים את ההתדרדרות והאם חייבים להגיע למצב כזה? התשובה היא בוודאי שלא! אך זה דורש עבודה רבה.הזוגיות במערכת יחסים צריכה להיבנות שלב אחר שלב והשלב הראשון הוא עבודה עצמית. אם את רוצה שבן זוגך יאהב ויקבל אותך כפי שאת, שיכבד אותך ושיסמוך עליך, – פשוט תשאלי את עצמך, האם את מקבלת את מי שאת, או שאת עסוקה כל העת בלבקר את עצמך? האם את מעריכה את הגוף שלך, או שאת מנסה לעשות בו שינויים תכופים?

   כאשר אנו שלמים עם עצמנו רק אז נוכל באמת למצוא אהבה אמיתית שלא מטעמים אנוכיים.

   לפגישת הכרות חינם על כוס קפה במשרדינו חייגו: 073-7815503

   בניית אתרים לעסקים בניית אתרים לעסקים