רוצים אהבה אמיתית?

  הכרויות למטרה רצינית בלבד!

  השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם

   משרדי הכרויות לגרושים

   משרדי הכרויות לגרושים אינם משרדים ייעודיים. בכל משרד שידוכים טוב ידעו לתת שירות לגרושים וגרושות מכל המגזרים הדתיים, המסורתיים והחילוניים. ידוע כי מציאת שידוך או זוגיות לפרק ב' בחיים לא תמיד קלה, והאפשרות להכיר אנשים איכותיים ופנויים הולכת ומצטמצמת עם העלייה בגיל. משרדי שידוכים מעניקים שירות מיוחד לגרושים המעוניינים למצוא זוגיות רצינית לאחר הטראומה הבלתי נמנעת לרוב של תהליך הגירושים, והדבר נעשה בדיסקרטיות וברגישות גדולה על מנת לספק לפונים מענה אישי ונעים לקראת התחלת פרק ב' בחייהם בצורה טובה ונכונה יותר.

   שדכנים לחוזרים בתשובה

   חוזרים בתשובה נחשבים על פי הדת לטובים שבבנים, אבל המציאות המרה טופחת בפניהם כאשר הם מעוניינים להשתדך לצרכי נישואין. חוזרים בתשובה אינם "סחורה" טובה בשוק השידוכים הדתי ומאד קשה להם למצוא שידוך הולם. שדכנים לחוזרים בתשובה מעניקים שירות מיוחד לאנשים אלה המצויים במצוקה אמיתית ומאפשרים להם לממש את רצונם להקים משפחה בישראל על פי המצווה והמסורת. שדכנים לחוזרים בתשובה עובדים בשיטה הישנה ומצליחים להתאים לאלה בנות או בני זוג ראויים לקשר אמיתי ורב שנים.

   שידוכים לדתיים לאומיים

   שידוכים לדתיים לאומיים הם שידוכים מיוחדים. מצד אחד הדתיים הלאומיים אינם מקבלים את אורח החים האורתודוכסי כפי שהוא נהוג במגזר החרדי, אבל מצד שני חשוב להם מאד שהשידוך יהיה על טהרת היהדות הדתית. אז מה עושים? רבים פונים לאתרי הכרויות לדתיים לאומיים באינטרנט ואחרים מעדיפים את מוסד השדכנות הטוב והמוכר. שידוכים לדתיים לאומיים נעשים ביוזמת בני הזוג ולא ההורים כמו במגזר החרדי, אך הרצון המשותף להקמת משפחה יהודית כשרה והולדת ילדים דוחפים את כולם לחפש שידוכים טובים.

   יחד הכרויות בניהולו של יצחק נח הוא משרד שידוכים הפועל בשיטות המסורתיות ונעזר באינטרנט ליעל את הדרך. המשרד פועל מאז שנת 1987 והוא מיועד אך ורק להכרויות למטרות רציניות בלבד. אם אתם נתקלים בקשיים במציאת זוגיות לחיים, ומעוניינים למצוא את בן הזוג המתאים, מסרו את הפרטים ונחזור אליכם כדי לעזור באופן מקצועי ביותר אישי ודיסקרטי.

   לפגישת הכרות חינם על כוס קפה במשרדינו חייגו: 073-7815503

   בניית אתרים לעסקים בניית אתרים לעסקים