רוצים אהבה אמיתית?

  הכרויות למטרה רצינית בלבד!

  השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם

   מציאת זוגיות

   בחייה של כל אישה ( וכל איש כמובן ) מגיע הרגע בו היא מוכנה לזוגיות רצינית, מחייבת ולמטרת הקמת משפחה. הענין הוא שיש לפעמים חוסר התאמה בין הרצון לזוגיות לבין התוצאות בשטח. מציאת בן זוג מתאים לזוגיות רצינית ואמיתית היא ללא ספק ענין לא פשוט כלל ועיקר. אז מה עושים ? פונים למקצוענים בתחום ההיכרויות  – יחד היכרויות גאה באחוזי הצלחה גבוהים מאוד כבר למעלה מ – 20 שנות פעילות .

   מחפשת בן זוג רציני?

   קיום מערכת יחסים רצינית, בריאה ויציבה הוא אתגר ללא ספק אך לפני, האתגר של למצוא בן זוג שחולק אתך את הראייה שלך את העתיד, רוצה את אותם הדברים, מחזיק באותן מטרות ורוצה קשר זוגי רציני היא אתגר בפני עצמו. מעבר לכך, מציאת בן זוג שלא רק רוצה את אותם הדברים אלא גם מתאים לך, חולק את אורח החיים שלך, את התחביבים, ההעדפות וכדומה הופכת את כל הנושא למורכב אפילו יותר .

   מציאת בן זוג רציני לחיים משותפים

   מציאת בן זוג לבניית משפחה לא חייבת להיות שרשרת של היכרויות אין סופיות עם אנשים שלא חולקים אתך את אותו מקום בחיים ואת אותה המטרה. במקום לחפש באתרי היכרויות, לצאת עם אנשים זרים רק כדי לגלות שהם בכלל לא רוצים את אותם הדברים כמוך, לא מעוניינים במערכת יחסים רצינית ולא עברו את שלב 'המשחקים' תוכלי פשוט לפנות אל משרד היכרויות מקצועי. במשרד היכרויות מקצועי תקבלי יחס אישי, נעים ותומך, מאגר של פונים בדיוק כמוך שרוצים קשר מחייב, זוגיות אמתית והתמסדות .

   מציאת זוגיות למטרה רצינית עם יחד היכרויות

   יחד היכרויות הוא משרד שידוכים למטרה רצינית בלבד, אנו שמחים לחבר בין אנשים שרוצים להקים בית, משפחה וחיים משותפים בישראל. אנו עורכים ראיונות מעמיקים עם כל פונה, מכירים אותו, בודקים את הרצונות, ההעדפות והצרכים שלו לפני שאנו מחברים בינו לבינך. עם יחד היכרויות, לא תישארי לבד לאורך זמן, אנו נמצא בשבילך את בן הזוג שחיפשת כל השנים .

   לפגישת הכרות חינם על כוס קפה במשרדינו חייגו: 073-7815503

   בניית אתרים לעסקים בניית אתרים לעסקים