רוצים אהבה אמיתית?

  הכרויות למטרה רצינית בלבד!

  השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם

   מדריך שידוכים לחיים שאחרי

   מדריך שידוכים לחיים שאחרי…

   יותר ויותר אנשים מוצאים עצמם בגיל כזה או אחר מסיימים את מערכת היחסים הארוכה הראשונה שלהם, ופותחים פרק ב' בחייהם. היום כולם כבר יודעים, שאין גיל שאינו מתאים למערכת יחסים חדשה, וגם אם בעבר היתה סטיגמה שלילית באשר למי שבחר להתגרש, הרי שהיום זוהי מציאות קיימת, ואיש לא יחשוב שמשהו לא תקין בעובדה שאתם גרושים שמחפשים שידוכים חדשים.

   יכול מאוד להיות שאתם מרגישים שאתם מבוגרים, או נבוכים מדי כדי לצאת לפגישות עיוורות, ומעדיפים להיות דיסקרטיים ככל האפשר באשר לזה; בדיוק לשם כך קיים "יחד הכרויות" – אף אחד ממשפחתכם או מכריכם לא יוכל למצוא אתכם באינטרנט מחפשים זוגיות חדשה וחושפים את עצמכם לעיני כל, ותוכלו לשלוט מראש בשידוכים שלכם, על ידי צוות מקצועי שיתאים ביניכם ובין לקוחות אמינים אחרים של משרד "יחד הכרויות".

   פרק ב' בחיי הזוגיות אינו פשוט, אבל אפשר לנסות להקל על הדברים על ידי כמה טיפים ממי שהצליחו להיפרד באופן הטוב ביותר מפרק א' שלהם, ולהצליח ליישם את התובנות והלקחים ממערכת היחסים הראשונה שלהם אל תוך השנייה:

   לפני שאתם פונים בניסיון לצאת לפרק ב' של זוגיות, דאגו לסיים את כל העניינים הקודמים. מערכות יחסים ארוכות, בעיקר כאלו הכוללות ילדים משותפים, אינן פשוטות כאשר זה מגיע לפרידה. נסו לסיים אותן על הצד הטוב ביותר, ללא סכסוכים מיותרים, ובאופן הידידותי ביותר ככל האפשר. מלבד זאת שזה יקל עליכם ועל ילדיכם, תוכלו להמשיך בחייכם באופן מהיר ונעים יותר. פרידות קשות מערערות את האמון בבני המין השני, ומהיכולת שלכם ליהנות ממערכת יחסים חדשה.

   זכרו שההרגלים שפיתחתם עם בן הזוג הקודם, הם הרגלים ולאו דווקא המתכון הטוב ביותר לניהול מערכת יחסים – כדאי להיות פתוחים וגמישים ככל האפשר באשר להתנהלויות חדשות, נסו להפתיע את עצמכם ואל תפסלו מייד בני זוג פוטנציאליים על סמך זה שהם לא דומים מספיק למה שאתם מכירים מעברכם.

   פרק ב' של זוגיות בחיים הוא בהחלט אפשרי ורצוי , אין שום סיבה שלא תיהנו מחיים מלאים ועשירים גם לאחר שהתגרשתם או נפרדתם ממערכת יחסים ארוכה. לאחר שתקחו לכם זמן לסיים את ענייני העבר ולהתאושש מן הפרידה, דאגו לגשת לנושא בתיווך עדין של אנשי מקצוע המתמחים בתחום השידוכים, ותנו סיכוי אמיתי לאהבה חדשה שתלבלב בחייכם.

   לפגישת הכרות חינם על כוס קפה במשרדינו חייגו: 073-7815503

   בניית אתרים לעסקים בניית אתרים לעסקים