רוצים אהבה אמיתית?

  הכרויות למטרה רצינית בלבד!

  השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם

   מדריך דייטים לנשים חלק 1

   נמאס לך להישאר לבד על הגג בשבתות וחגים? טוב החלטת; היציאה לדייטים כסוג של שידוכים והניסיון היוזם להפסיק לחכות לאביר על הסוס הלבן שיגיע כמו מעצמו, הם דבר שיכול להכניס עניין ושעשוע לחייך, ואפילו למצוא את האחד שאיתו באמת תמצאי שפה משותפת ולבנות לך קן אוהב וחם.

   שידוכים – הרבה תלוי באדם אשר איתו תיפגשי, אך לא פחות מזה יקום ויפול על הדרך הטובה ביותר שבה תצליחי להציג את עצמך במיטבך בדייט; נשים רבות טועות לחשוב שהן נמצאות בדייט אך ורק כדי "לבחון את הסחורה" שמוצעת להן, ושוכחות שגם הן נבדקות ונמדדות על ידי הבחור מן הצד השני של השולחן.

   אז בעוד את מתכוננת ומתלבשת, הכיני את עצמך בעוד אופנים לדייט הראשון שלך.

   דייט ראשון הוא לא ההזדמנות האחרונה לספר את כל סיפור חייך, ובפועל מה שכדאי לך זה לייצר "טעם של עוד"; שמרי על נושאי השיחה קלילים, צרי עניין מבלי לפרוש בדקדקנות את העמדות שלך באשר לנושאים עקרוניים. אלא אם כן השיחה זורמת מאליה לנושאים הנוגעים לזוגיות ארוכת טווח, לא רצוי שתפתחי בזה שתספרי כמה ילדים בדיוק את רוצה, ועל הבית המקסים בפרברים שכבר תכננת מראש לעבור לגור בו עם בעלך העתידי והגולדן רטריבר הזהוב. בפגישות הקרובות כבר תוכלי למצוא את הזמן הנכון לאחר היכרות מעמיקה יותר כדי לוודא את מידת המחויבות והתאמת התוכניות לעתיד שיש לדייט שלך.

   אף אחד לא אוהב שמתחקרים אותו, ופחות מכך בדייט ראשון; גם אם את מאוד מתעניינת בגבר שמולך, נסי לנווט את השיחה בעדינות כך שלא ירגיש שאת מנהלת עימו ראיון בסגנון 'אישית – לוחצת'. אם את רואה שהבחור משדר אותות מצוקה,או נלחץ, כנראה שעברת להיות 'השוטר הרע' וזה הזמן להרפות ולעבור לנושאים פחות אישיים. עוד יהיה זמן לכל השאלות הקשות, ואין לך מה לדאוג שתמצאי עצמך במערכת יחסים עמוקה עם גבר שאת לא יודעת עליו דבר; קחי בחשבון שהסיטואציה של דייט ראשון היא מלחיצה לא רק עבורך, ושהציפיות שמוטלות על הגבר הן גבוהות ממילא.

   לפגישת הכרות חינם על כוס קפה במשרדינו חייגו: 073-7815503

   בניית אתרים לעסקים בניית אתרים לעסקים