רוצים אהבה אמיתית?

  הכרויות למטרה רצינית בלבד!

  השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם

   לשמור על האהבה

   איך לשמור על האהבה?

   שידוכים הם דבר נהדר, סידרו לכם שידוך מיני כמה שידוכים והנה הדייט הראשון עבר בהצלחה והחלטתם להמשיך ולהיפגש, עכשיו אתם יוצאים באופן קבוע, יש אהבה, ונראה שיש עתיד כלשהו לקשר; כל זה טוב ויפה, אבל איך אתם מתכוונים להמשיך הלאה? אם התשובה שיש לכם היא שפשוט תתנו לדברים לזרום כפי שהם, ויבוא מה שיבוא, כדאי שתעצרו לרגע, כדי שתוכלו לנווט את האהבה למקומות הרצויים לכם.

   אהבה אולי קורה מעצמה, אבל קשר זוגי, לעומת זאת, הוא ממש כמו שתיל עדין שיש לדעת מתי להשקות אותו, מתי לתת לו שמש, ומתי להניח לו לנפשו – דהיינו, קשר זוגי ואהבה הם דברים הדורשים תשומת לב, טיפול ומסירות כדי שימשיכו לצמוח באופן הבריא ביותר.

   הדבר הראשון שכדאי לכם לעשות בכל אהבה חדשה הוא לדאוג לתקשורת ביניכם; תקשורת מבוססת על אמון ועל פתיחות וללא אלו, גם האהבה הגדולה ביותר שהחלה בניצוצות עזים וזיקוקי די נור, תדעך. חשוב שתחושו שאתם יכולים לסמוך על בן הזוג, חשוב שתדעו שאין דבר שאתם צריכים להסתיר או לטאטא מתחת לשטיח, מפני שאותם דברים גדלים ומתגבשים והופכים להיות משמעותיים או צוברי אנרגיה יותר מן האהבה עצמה.

   קבעו לכם שגרת דיבור, פנו זמן כדי לדבר על הדברים כאשר אתם לא עייפים מדי, או מותשים; אין הדבר אומר שאתם מוכרחים להיגרר לכדי שיחות סוחטות כוחות ו'כבדות' מדי בכל יום, אבל שימו לב שאתם לא צוברים משקעים מבלי לאוורר אותם מפעם לפעם.

   כדאי לקבוע 'דייט' של שיחה שקטה, בבית, באווירה נעימה ולא מתוחה, כדי שתצליחו לדבר על אותם הדברים שביום יום פשוט לא מוצאים להם זמן, ואז הם מתפרצים במריבות, מתוך כעס. בשיחות כאלו תוכלו ליישר קו באשר לציפיות שלכם, באשר לתחושה שלכם מול בן הזוג, לבדוק האם אתם משדרים על אותו הגל.

   שאלו את הזוגות היציבים שמסביבכם, וכולם יאמרו לכם שהסוד לאהבה ארוכת טווח, היא היכולת לתקשר ולתת אמון בבן הזוג – כך אפשר להתגבר גם על המשברים והמריבות, מבלי לתת להם לכרסם במרקם ובאיזון העדין שיש בזוגיות. אז אם אתם רוצים לטפח את האהבה שלכם, דאגו לשמור עליה ולתת לה את תשומת הלב הראויה כדי שלא תיבול.

   לפגישת הכרות חינם על כוס קפה במשרדינו חייגו: 073-7815503

   בניית אתרים לעסקים בניית אתרים לעסקים