רוצים אהבה אמיתית?

  הכרויות למטרה רצינית בלבד!

  השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם

   חמש דרכים לרענן את הזוגיות שלכם

   זה לא סוד, הזוגיות עוברת משברים, עליות ומורדות, ואחד מהמרכזים בהם עלול להיות בתקופה בה הקטנטנים שבמשפחה שואבים את כל תשומת הלב. למי יש כוח לאחר יום עבודה ואחר-צהריים גדוש בפעילויות בהם הפעוטים רצים, סוחבים, בוכים, מתלכלכים ומלכלכים, להלביש את כותונת התחרה, להתגלח כמו שהיא אוהבת, ו"לצאת למסע מסתורי ונחשק" אחד אצל השני. המאמר באדיבות פורטל היחסים והזוגיות Just4us.

   במקרה הטוב, אם אחד מכם לא נרדם במיטה של הקטן או הקטנה, באמצע הסיפור, והמשיך שם את הלילה, תמצאו את עצמכם משוחחים על מה צריך לעשות מחר, ומדוע הגננת אמרה שיש פער בין ההתנהלות הרגשית של הבן שלכם לגיל הכרונולוגי שלו.

   עם הזמן, הרוטינה הזו עלולה לשחוק גם את בני הזוג הכי מאוהבים שיש עלי אדמות. מי שחכם מספיק להבין שאחד ועוד אחד הם שניים, יהיה נבון דיו כדי להבין שכמו פרחים שלא משקים אותם בזמן, כך גם מערכת היחסים עלולה לרדת לטמיון אם לא מטפחים אותה. בשביל שזה לא יקרה, קבצנו למענכם חמישה טיפים שכדאי לאמץ:

   ערב אחד בשבוע

   פשוט להגיד, אבל כדאי לנסות: בחרו ערב אחד בו אתם יוצאים לבלות, ואל תגידו שחבל על הכסף שאתם משלמים לבייביסיטר. קחו את הערב הזה כמתנה עבור עצמכם. זה ישתלם לכם. צאו לפני ארוחת הערב, כי לאחריה כבר תהיו עייפים מדי, ושוב יעבור הערב בלי שהשקעתם קצת בעצמכם והזכרתם זה לזו מדוע בכלל אתם מגדלים ילדים (אהבה, לא?). צאו לבית קפה, לכו לסרט, צאו לטיול, עשו משהו בו תוכלו לתת יד ביד בלי שהיד השנייה צריכה לסרק כינים, או להלביש חולצה ולנקות זווית של פה באחד מיצירות הפאר שבראתם יחד.

   לפנק, לפנק, לפנק

   כאן אתם מתבקשים, כל אחד, להיעזר ביצירתיות שלו כדי לגרום לחיוך אצל הצד השני ללא קשר ליום ההולדת או ליום הנישואים. הוא הולך למילואים? הכניסי לו לתיק, בלי שיראה, את תחתוני התחרה שלך כדי שיתגעגע (אין לך? הגיע זמן שתקני, זה מגיע לך ולו). היא נוסעת לעבודה כמו בכל יום שגרתי? שלח לה זר פרחים קטן, מלווה בפתק בו כתוב "אני אוהב אותך" למקום העבודה. אין לך מושג מה תקבל כשתחזור מיום העבודה שלך… רעיונות כגון אלה הם פשוטים וקלים ליישום, ובהחלט מעשירים ומטפחים את יחסי הקרבה שלכם כזוג.

   שמרו על תקשורת מיטבית

   חשבו לרגע כיצד אתם משוחחים עם קולגה בעבודה, עם חבר טוב ותגלו, לפעמים, שהנעימות שאתם מקרינים כלפי הסובבים אתכם נשארת, משום מה, מחוץ לדלת הבית. זה קורה לכולנו ולא מכוונה רעה. את הפרצוף החמוץ, את חוסר הסובלנות, את התסכול ושפיפות הרוח אנו נוטים להעריף דווקא על מי שקרוב אלינו ביותר, מי שאתו כרתנו ברית עולם ועמו בחרנו לבנות את חיינו.

   תקשורת מיטבית היא תקשורת בגובה העיניים – נקשיב באמת למה שיש לאחר לומר ולא נהיה עסוקים במה שיש לנו לומר. תקשורת שיש בה יותר משפטי "אני" מאשר משפטי "אתה" – עדיף לומר: קשה לי כשאת אומרת את זה, זה גורם לי להרגיש נזוף, או קטן או: אני נפגע מאמירה כזו, מאשר לומר: את לא בסדר כשאת אומרת לי את זה, את גורמת לי לרצות ללכת, את גורמת לי לא להקשיב לך. השוני במבנה המשפט, השימוש בגוף ראשון בצורה זו, עושה פלאים לתקשורת הזוגית. הצד השני הופך קשוב יותר ולא שוקד על בניית עמדתו מנגד, אלא פתוח לתקשורת.

   תתחילו לחלק מחמאות

   החצי השני בעסקה הזו, העסקה המשפחתית הזו, יפעל טוב יותר וישתף פעולה טוב יותר, אם ירגיש מוערך. גם אתם פועלים במיטבכם כאשר אתם חשים שמעריכים אתכם כבני אדם ואת המאמצים שאתם עושים, בכל תחום. פשוט פרגנו זה לזו. מחאה מושכת חיוך, מושכת חיבוק, מושכת רצון להקל ולסייע לצד השני.
   התמידו!

   כל עסק, כל תחביב, כל דבר שאתם עושים, אם הוא נעשה לאורך זמן ובקביעות הוא רק משדרג את עצמו. כך גם לגבי מערכת היחסים שלכם. התמידו בתקשורת מיטבית, הפנימו אותה ואל תשכחו להתמיד בדיוק כמו שאתם לא שוכחים לקחת את הילד מהגן (פעם אחת ששכחתם – זה לא נחשב).

   התמידו בפרגון הדדי. לאורך זמן זה הופך להיות טבע שני. התמידו בלפרגן לעצמכם כזוג וצאו לפחות פעם אחת בשבוע ביחד. התמידו בהפתעות קטנות בדרך החיים המשותפת. זה לא חייב להיות משהו גדול, זה בהחלט יכול להיות משהו קטן אבל שמעניק את התחושה שמישהו כאן חושב עליכם ומתגעגע ל- ביחד (כתבו על המראה בחדר הרחצה, רגע לפני שאתם יוצאים לעבודה: "אני אוהב/אוהבת אותך, יום מקסים!", זה גורם לפרפרים לחזור לבטן ולהתרוצץ שם כמו פעם (רק אל תשכחו לכתוב את זה בטוש לוח מחיק, אתם יודעים כמה זמן לוקח למחוק טוש פרמננט?).

   לפגישת הכרות חינם על כוס קפה במשרדינו חייגו: 073-7815503

   בניית אתרים לעסקים בניית אתרים לעסקים