רוצים אהבה אמיתית?

  הכרויות למטרה רצינית בלבד!

  השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם

   זוגיות ושידוכים

   בוא נדבר על זוגיות ועל שידוכים

   "דברים היוצאים מהלב נכנסים אל הלב" משפט זה כה מוכר לכולנו ,ואין אדם אחד שיחלוק על אמיתות הדברים. אך האם אנו באמת מיישמים את הדברים האלו בחיים הפרטיים שלנו?
   לרבים מאיתנו שנמצאים בתוך מערכת יחסיםיש בעיות בזוגיות ולא פעם מריבות ומתחים, ובואו נהיה כנים, ויכוחים תמיד היו, ישנם ויהיו. אך מה עושים אחרי הויכוח? איך מסיימים ויכוח רציני בצורה של הבנה ולא בצורה של כעס על בן הזוג השני?

   מאמר זה בא לתת כיוון מחשבה קצת שונה ממה שאנו מכירים ואולי לתת כלים לאלה מאיתנו שלא מצליחים להתמודד עם מצבים אלו.

   זה הכול התחיל מסדרה של שידוכים, הכרתם אחד את השניה. אחרי סאגת שידוכים נכנסתם לקשר שהפך לרציני, כעת אתם כבר זוג.

   לעניות דעתי אנשים ונשים כאחד ממעיטים בכוחם של מילים. למילים שבאמת נאמרות מהלב יש כוח עצום לשנות ולהניח את הדעת של מקבל מילים אלו. בכל קשר כלשהו ובעיקר בקשר אישי בין שני בני זוג מילים מהוות מעין בסיס לכל הקשר. בעזרתם אנו מבטאים את כל מה שאנו מרגישים אהבה וחיבה מצד אחד , ותסכול וביקורת מהצד השני.

   לכל אחד מבני הזוג (נשים וגברים בדרך כלל) יש תגובה שונה למצבי לחץ וויכוחים, הגברים נוטים יותר לבנות לעצמם חומה ולהסתגר בפנים ולרוב זה בא לידי ביטוי בצפייה בטלוויזיה או בקריאת עיתון תוך התעלמות לכאורה מבת הזוג ואילו האישה לרוב נוהגת לשתף את כל מי שמעוניין לשמוע ומדברת בטלפון תוך (שוב) התעלמות לכאורה. אין כאן שאלה של מה יותר או פחות טוב אלא זהו פשוט הטבע האנושי של כל אחד מן האינדיבידואלים.

   על מנת להתגבר ולהימנע ממתח ותסכול בהמשך כל אחד המצדדים צריך להכיר את תגובות הצד השני ולקחת דברים בעירבון מוגבל, אתה צריך להבין שהיא פשוט צריכה שתקשיב לה בלי לספק פתרונות והצעות כלשהם ואילו את

   צריכה להבין שהוא פשוט צריך את השקט שלו ואין כאן שום התעלמות מכוונת. מצחיק לחשוב שמצבים אלו גורמים לעוד מריבות בכך שהיא בטוחה שבעלה מתעלם ממנה ואילו הוא מרגיש שהיא פולשת לו לתוך המקום הפרטי והבטוח שלו.

   שעה אחת של דיבור שקט ורגוע (עדיף בבית קפה או בטיול קטן בחוץ) יכולה לפשט המון אי הבנות ועל ידי כך לפתור את הבעיות שהביאו לויכוח.

   בקיצור לא סתם נאמר שההבדל המרכזי בין אדם לבהמה הוא הדיבור…

   לפגישת הכרות חינם על כוס קפה במשרדינו חייגו: 073-7815503

   בניית אתרים לעסקים בניית אתרים לעסקים