רוצים אהבה אמיתית?

  הכרויות למטרה רצינית בלבד!

  השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם

   המדריך להיכרויות גברים

   היכרויות הם סוג של חוויה, אך הם מצריכים טיפה סיוע לעיתים, אז אם צלחת את המדריך הקודם, אתה כבר במחצית הדרך להצלחה בדייט ראשון, אבל גם דוקטורט לא עושים בשנתיים – ולכל חלק ראשון יש גם חלק שני, מורכב לא פחות. כך שלאחר שהפנמת את חשיבות הריח האישי המשובח שתנעים בו את נחירי בת זוגך לדייט, (ואולי בת זוגך בכלל אם תדע להשתמש היטב בקלפים שלך); לאחר שתרגלת מחמאות שבאות מן הלב, ולא על מנת לזכות בחסדים מהירים ושטחיים; ולאחר שהבנת שאנו זקוקות לזמן כדי לפתח רגשות שיימשכו יותר מלילה, הגיע הזמן ללקחים הבאים שנוסו בדם יזע ודמעות על הרבה גברים אחרים בדייטים לא מוצלחים.

   הכרויות ההמשך – האמת, כל האמת ואך ורק האמת? בינינו – לא תמיד משתלמת. אנחנו לא נמליץ לך לשקר בשום פנים ואופן, אבל בראיון עבודה, כמו בראיון עבודה, (או במקרה שלנו, כמו בדייט ראשון), מותר לייפות, או לדחות פרטי מידע שעשויים להיות בעיתיים, לשלבים בהם האמון נבנה ויש על מה לדבר באשר לגמישות. כך למשל, אתה ממש לא מוכרח לספר דווקא בדייט הראשון שכרגע אתה מובטל, אפשר בהחלט לומר שנכון לעכשיו אתה בין עבודות ובודק את האופציות שהשוק מציע לך, מי יודע, אולי אם הדייט ילך באופן טוב, זה באמת ידרבן אותך לחיפושים נמרצים יותר.

   נשים אוהבות להקשיב, הן אפילו מאזינות מצוינות, וזוכרות באופן מרשים פרטי מידע; מה שלא אומר שבדייט ראשון הן רוצות לתפקד כרשמקול אנושי. שיחה בדייט לא אמורה להיות מונולוגית, וחשוב שאם אתה מתעניין, תראה את העניין הזה ברצון כן ללמוד על מי שלפניך, ולא רק תשמיע את עצמך ברדיו בלה-בלה. שאל שאלות בסיסיות, וצא מזה לשאלות עוקבות מורכבות יותר שילמדו אותך משהו על העמדות והמחשבות של מי שאיתך בדייט, ולא רק תספק פרטים ביוגראפיים יבשים.

   כך למשל, שאל אותה במה היא עובדת, ואז שאל אותה ממה היא הכי נהנית בעבודה, או מה הביא אותה לבחור דווקא בכיוון החיים הזה.

   ניהול דייט מוצלח הוא לא תורה מסיני, חשוב להיות קשוב למי שלפניך, להיות רגיש לניואנסים ושינויים בטון ושפת הגוף של הפרטנרית, ולהגיב אליהם בפשטות אך בכבוד.

   לפגישת הכרות חינם על כוס קפה במשרדינו חייגו: 073-7815503

   בניית אתרים לעסקים בניית אתרים לעסקים