רוצים אהבה אמיתית?

  הכרויות למטרה רצינית בלבד!

  השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם

   הכרויות לאתיופים

   משרדי שידוכים טובים מתעסקים עם כל המגזרים וכל העדות השונות. אחרי הכל, מיזוג הגלויות הוא לא רק תואר מילולי, אלא דבר הקורה בפועל. ואין הכוונה רק לחיים יחד של עדות שונות, אלא למיזוג בין הגלויות באופן משפחתי. רוב העליות שהגיעו מחברות מסורתיות דתיות היו בהתחלת דרכם בארץ מאד מסוגרות בתוך עצמן ובתוך המסורת העדתית שלהם. עם הזמן נפתחו העדות השונות אלו לאלו והחלו לראות משפחות המעורבות מעדות שונות. העדה האחרונה שהגיע ארצה מחברה מסורתית הם האתיופים. הקליטה של עדה זו עדיין זקוקה לעזרה רבה ובנושא השידוכים גם. משרדי שידוכים רבים עוסקים עם הכרויות לאתיופים, בין אם הכרות על הבסיס העדתי או לכאלה שמחפשים הכרות שמחוץ למגזר והמסורת .

   שידוכים לערבים נוצרים

   בדומה לעדות היהודיות השונות גם בין העדות והזרמים הערבים ישנה מסורת חזקה של שידוכים בתוך העדה. כך קורה שערבים מוסלמים לא יתחתנו עם ערבים נוצרים ואף בתוך הדת לא יתחתנו השיעים עם הסונים ולהיפך. שידוכים לערבים נוצרים מעניקים שירות לבני העדה הערבית נוצרית בכוונה למצוא להם בני זוג מתוך העדה והדת שלהם. אחוז הערבים הנוצרים בארץ קטן יחסית, ולכן מציאת שידוך בתוך העדה יכול להיות כרוך במאמצים רבים, וזה ממש לא עניין מורכב .

   הכרויות למוסלמים

   גם הערבים המוסלמים דואגים להתחתן בינם לבין עצמם ממש כפי שיתר בני הדתות מעדיפים. המסורת המשפחתית והדתית הערבית מחייבת אותם להשתדך לבן או בת זוג מוסלמים. מוסלמים חילונים רבים פונים למשרדי שידוכים לצורך הכרויות למוסלמים. הם לא מוכנים שאת השידוך יעשו להם במשפחה, אבל הם עדיין מעוניינים להתחתן בקרב בני דתם והמסורת שלהם .

   יחד הכרויות הוא משרד שידוכים ותיק ומנוסה ובעל מוניטין רב. המשרד בניהולו של יצחק נח מעניק שירותים להכרויות רציניות בלבד ועובד מול כל המגזרים הדתיים והחילוניים. אם גם אתם מחפשים הכרויות למטרות רציניות זו בדיוק הכתובת הנכונה לפנות אליה ולעבור תהליך מקצועי ביותר על מנת למצוא את בן הזוג המתאים ביותר עבורכם. השאירו פרטים ונחזור אליכם באופן אישי ודיסקרטי.

   לפגישת הכרות חינם על כוס קפה במשרדינו חייגו: 073-7815503

   בניית אתרים לעסקים בניית אתרים לעסקים