רוצים אהבה אמיתית?

  הכרויות למטרה רצינית בלבד!

  השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם

   הכן עצמך לדייט

   אין דבר שגבר רוצה לדעת יותר מאשר את התשובה לשאלה נצחית – "מה נשים רוצות" – ומאחר ואתם ביקשתם, אנחנו כאן בשביל לספק כמה תשובות היישר מלוע הארי. כל האמת, אך ורק האמת והדרך שלכם לליבה של "ציפי 1980" סלולה עבורכם באופן ישיר יותר מכביש 6 כבר מן הדייט הראשון; ואפילו בלי תשלום האגרה.

    הכרויות לא שונות מאוד מראיון עבודה – גם כאן אנחנו רוצות לראות האם אתה המועמד האידאלי, כמה שעות מעבר להגדרת התפקיד תהיה מוכן להשקיע, והאם העלות מול תועלת כדאית לעסק שלנו. נשמע קר? תתרגלו. בצד החיובי של הדברים, למצטיינים בדייט יינתנו בונוסים, ימי חופשה (בצימר רומנטי) ואופציות עתידיות. מי אמר שבסטארט אפ שלנו אין הטבות…

   בדיוק כשם שאתה מתכונן לראיון עבודה, מתיישב מול המראיין בצד של הפרופיל הפוטוגני יותר שלך ויש לך תשובה מן המוכן לכל התקלה, גם בדייט כדאי שתעשה עבודת הכנה מסוימת שיעלו את סיכוייך ויבדילו אותך משאר בעלי המפרצים בשיער.

   בין הטיפים לדייט מצטיין שאספנו עבורך, ישנם כמה שיהפכו אותך לסופר סטאר אמיתי.  לא מדובר באגדה אורבנית, לנשים אכן יש חוש ריח מפותח במיוחד; לפיכך – אל תגיע לדייט איתנו ישר מן העבודה אלא אם כן אתה דייל בשמים בסופרפארם. ואפרופו בשמים, אנחנו מבדילות היטב בין מטהר אוויר סחלבים לשירותים ובין בושם יוקרתי, העצה שלנו – תשקיע במאה מיליליטר משובחים במיוחד, זו השקעה שתחזיר את עצמה בריבית דה ריבית.

   כן, אנחנו אוהבות שמחמיאים לנו, ולא, אנחנו לא קונות כל שטות מופרכת ופיוטית רק כי היא נועדה לרכך את מבצע חומת מגן. כשאתה בוחר להעניק לנו קומפלימנט בדייט, תדאג שזה יצא מן הלב, או ממשאבה דומה אחרת; אנחנו מריחות ניסיונות מריחה מקילומטרים. עדיף לחסוך ולא להמציא.

   נשים חושבות אחרת, פועלות אחרת, מחשבנות אחרת. קח בחשבון שאנחנו ואתם חיים במישורי זמן-חלל אחרים. תן לנו זמן, תן לנו מרחב, ולקחת את הדברים בקצב שיגרום לנו להאמין שיהיה גם מחר לקשר איתך. אהבה לא נבנית בדייט אחד, גם לא אינטימיות. ולא, אנחנו לא אינטימיות בטווח חמישים דקות מן ההיכרות הראשונית.

    

   נשמע מסובך? זו רק ההתחלה, אצלנו במשרד יחד הכרויות – משרד שידוכים תמצאו את המדריך להכרויות ממשיך בשיעור למתקדמים…

   לפגישת הכרות חינם על כוס קפה במשרדינו חייגו: 073-7815503

   בניית אתרים לעסקים בניית אתרים לעסקים