רוצים אהבה אמיתית?

  הכרויות למטרה רצינית בלבד!

  השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם

   היכרויות לנכי צה"ל

   מחפשים היכרויות לנכים ? ניסיתם ברשת האינטרנט ללא כל הצלחה ממשית ? ניסיתם במפגשי היכרויות לנכי צה"ל וזה לא בדיוק מה שאתם מחפשים? חברים ובני משפחה לא ששים לעזור כל כך או שלא יודעים איך? חשוב שתדעו, כי היום אין סיבה להישאר לבד – עם יחד היכרויות אתם אף פעם לא לבד. אנו נשמח לתמוך, לעזור ולחבר בינכם לבין בחיר או בחירת לבכם בדרך אל זוגיות טובה וקשר של אהבה אמיתית .

   היכרויות לנכים בכל הגילאים

   עבור האדם הממוצע, מציאת אהבה, זוגיות אמתית ומחייבת, נישואין והקמת משפחה הם אתגר לא פשוט בעידן של היום. עבור נכים, האתגר הוא ללא כל צל של ספק כפול ומכופל, אך יחד עם זאת הצורך, הרצון הטבעי והכנה באהבה, חום, תשוקה, קבלה ונתינה, מסירות ורומנטיקה קיימים בדיוק כמו אצל אנשים שאינם נכים. לכל מי שמחפש אהבה, זוגיות, קשר מחייב למטרה רצינית וסובל מנכות, חשוב לדעת כי אפשר למצוא את כל אלו אם רק יודעים היכן לחפש. משרד היכרויות מקצועי הוא התשובה עבורכם .

   היכרויות לנכים מכל המגזרים

   עבור מגזרים מסוימים באוכלוסייה, היכרויות לנכים הם משימה מאוד קשה. כך למשל עבור נכים מן המגזר הערבי נוצרי או מוסלמי, עבור נכים בכל הגילאים במגזר הדתי והחרדי ישנו קושי אמתי למצוא זוגיות. השדכנים המסורתיים ואפילו בני המשפחה לא תמיד ששים לעזור והיכרות מקרית אינה פשוטה. משרד היכרויות מקצועי המתמחה בכל המגזרים הוא התשובה האולטימטיבית עבור כל מי שלא מצליח למצוא זוגיות בסביבה הקרובה שלו .

   יחד היכרויות – ביחד אתכם נמצא אהבה

   יחד היכרויות הוא משרד שידוכים והיכרויות הפועל בכל המגזרים ובכל שכבות האוכלוסייה כולל כמובן את אוכלוסיית הנכים. אנו שמחים לקחת חלק בעבודה החשובה של מציאת זיווג הולם, קשר רציני ולמטרת נישואין לאלפי פונים במשך 20 שנות פעילותנו. אנו עובדים אך ורק בשיטת ההיכרות האישית, אנו עומדים עם אופיו, אורח חייו, מטרותיו והעדפותיו של כל פונה ופונה ומחברים בין בני זוג פוטנציאליים ברגישות ובמקצועיות .

   לפגישת הכרות חינם על כוס קפה במשרדינו חייגו: 073-7815503

   בניית אתרים לעסקים בניית אתרים לעסקים