רוצים אהבה אמיתית?

  הכרויות למטרה רצינית בלבד!

  השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם

   היכרויות לאהבה

   מי מאיתנו לא רוצה אהבה? מי מאיתנו לא חולם שהנה סוף סוף יגיע האביר (או הנסיכה) על הסוס הלבן, שיבוא וישנה את חיינו מהקצה אל הקצה וישטוף אותם בצבעים חדשים, בניחוחות משכרים של אהבה ונתינה? מי מאיתנו לא רוצה לחיות חיי זוגיות מאושרים, להתעורר לצד אותו אדם כל בוקר, לחיות עם אותו בן זוג חיי משפחה משותפים ומלאי אור ואהבה?

   הכרויות שמובילות לזוגיות הן דבר נפלא. משחר הולדתו, האדם עשה הכול כדי להגיע לנחלה, ולחיות חיי זוגיות מאושרים. מחקרים מדעיים מגלים ש-93 אחוז מההתנהגויות שלנו, מההחלטות שלנו, מהמעשים שאנחנו עושים, נעשים למטרה אחת – לזכות באהבה. כי כולנו רוצים להיות נאהבים, כולנו רוצים לאהוב, כולנו חפצים בחיי זוגיות ונתינה, וזה בעצם אחת מהסיבות המרכזיות, אם לא הסיבה האמיתית והחשובה ביותר לקיום שלנו. אנחנו חושבים על האהבה כל הזמן, אנחנו צמאים לחיי זוגיות, לא מפסיקים לחפש את החצי-השני שלנו, את הנפש המשלימה.

   אבל כמו שרובנו יודעים, זה בכלל לא פשוט למצוא חיי זוגיות מאושרים. מעטים הם האנשים שהאהבה מתדפקת על דלתם בקלי קלות, ולא צריכים לחפש אותה ולהילחם עליה בכל הכוחות. אנחנו חיים בעולם שהוא מצד אחד צמא לאהבה, ומצד שני חשדן מאוד. עולם שאיבד את התמימות. אנחנו בטוחים שלכולם סביבנו יש מניעים נסתרים. אנחנו חשים שאסור לנו לסמוך על אף אחד, ואסור לנו לחשוף את עצמנו בקלות, כי אחרת אנחנו עשויים להיפגע.

   זו אחת הסיבות המצערות שהרבה אנשים בתקופתנו מגיעים לגילאים יחסית מאוחרים, בלי להצליח לחוות חיי זוגיות מאושרים. היעדר התמימות, והחשדנות שנמצאת בקרבנו מרחיקים אותנו מהמקום התמים הזה, מהמקום הטהור שרוצה רק להעניק ולקבל אהבה תמימה ואמיתית. והרי לכולנו מחכה בעולם הזה נפש תאומה, לכולנו מצפה אהבה, מצפים חיי זוגיות סוערים מלאי סיפוק ונתינה. האהבה לא תפסח עלינו בסופו של דבר, אנחנו צריכים להיות אמיתיים מספיק עם עצמנו והסביבה, פתוחים לקבל אותה, ואז היא תגיע.

   לפגישת הכרות חינם על כוס קפה במשרדינו חייגו: 073-7815503

   בניית אתרים לעסקים בניית אתרים לעסקים