רוצים אהבה אמיתית?

  הכרויות למטרה רצינית בלבד!

  השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם

   היכרויות חדשות

   לעבור את הפחד

   כולנו חוששים מהתחלות – לא משנה באיזה תחום, אפשר לפשט זאת ולטעון כי הפחד הוא בעצם מהשינוי. שינויים, באופן כללי, לא אהודים על רובינו, אנחנו רגילים לשגרה הקטנה שלנו, לחיים המוכרים שלנו ולא פעם אנו נמנעים מלשבור את ההרגלים שלנו, לא משנה עד כמה אינם מועילים לנו ולעיתים אף מזיקים, בגין אותו פחד אנושי.

   נטרול הפחד הבסיסי הזה, או יותר נכון הפיכתו לכוח המניע לעשייה במקום לכוח משתק המונע עשייה – הוא אחד התהליכים החשובים בהתפתחות אישית והוא זה שיגדיל את הסיכוי למצוא משהו לחיות איתו יחד.

   היכרויות חדשות, או יותר נכון ההימנעות מהן, במיוחד במקרים של היכרויות למטרות רומנטיות, הם סיבה לתירוצים עצמיים שונים המתבססים, בעיקר ושלא בצדק, על סמך ניסיון עבר, ומהווים מחסום פנימי המונע, בעצם, את ההתקדמות שלנו לקראת מערכת יחסים. יש צדק באמרה שאם תמשיך לפעול באותה צורה- תמיד תקבל את אותן תוצאות.

   אז איך עוברים את המחסום?

   ראשית, צריך לשנות את התפיסה האישית בנוגע להיכרויות-עולמינו מלא באנשים, מעניינים יותר או פחות, יפים בעינינו, מושכים אותנו וברור כי יש אנשים שלא יעניינו או ימשכו אותנו כלל- צריך לזכור שאכן יש ה מ ו ן דגים בים…ויכול להיות שלא רק אחד יעניין אותנו אלא אפילו יותר מאחד, מה שבטוח הוא שאם נרצה להכיר מישהו אין בעיה של מִבחר או אפשרויות.

   הגדירו לעצמכם מהי היכרות ראשונית – מה הדברים החשובים לכם יותר מכל? האם זה הגיל, האם זה המצב המשפחתי האם זה השלב בחיים בו נמצא האדם ואולי כרגע הכי מעניין אתכם, מתי הייתה מערכת היחסים האחרונה של האדם או מדוע היא נסתיימה.

   לאחר שהגדרתם לעצמכם מהי היכרות עבורכם, מהו המושג הכללי אותו אתם מבקשים לדעת בנוגע לאדם שתרצו להכיר – יהיה לכם הרבה יותר קל. זכרו שהיכרות, בסך הכול, היא דבר נחמד, הכול ראשוני, אין התחייבויות עדיין.

   השאירו את הסיטואציה של היכרות במקום הנחמד והמעניין שיצרתם, בין אם אתם רווקים או רווקות, גרושים, גרושות ולא משנה, בעצם, הסטאטוס, מה שמשנה הוא שכעת תוכלו לפעול באופן שונה ולהכיר אנשים חדשים לא מתוך חשש או לחץ אלא מתוך עניין והנאה- וזה נקרא לעבור את הפחד.

   לפגישת הכרות חינם על כוס קפה במשרדינו חייגו: 073-7815503

   בניית אתרים לעסקים בניית אתרים לעסקים