רוצים אהבה אמיתית?

  הכרויות למטרה רצינית בלבד!

  השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם

   היכרויות וחווית האהבה

   מי מאיתנו לא חווה הכרויות כושלות או כאלו שהובילו לאהבה? הרי ברור שבין אם מדובר באהבה ממבט ראשון, קשר ארוך טווח או אהבה מרחוק, כל אחד מאיתנו יודע לזהות את התחושה, גם אם יתקשה לתאר אותה במילים.

   לאהבה שני צדדים, וחוץ מברי המזל שהגיעו לנחלה ומצאו את אהבת חייהם, רובנו ממשיכים לחפש אותה בכל מקום, ולא פעם מוצאים את עצמם מאוכזבים, מיואשים ושבורי לב. אבל אל לנו להתייאש, כי לכולנו מחכה אי שם אהבה חדשה, מחכה שנמצא אותה ונחייה לצידה חיים מלאי אושר, סיפוק ונתינה.

   יש תקופות בחיינו שלמרות אין ספור הכרויות, אנו בטוחים שהאהבה לא תידפק על דלתנו אף פעם. אנחנו מיואשים מההמתנה, מהייאוש, מחיי השגרה השוחקים. אבל אל לנו להתייאש! נסתרות הן דרכי האהבה, ובדיוק כשאנחנו לא מצפים לה, היא יכולה לבוא, להתדפק על דלתנו, ולמלא את חיינו באושר גדול ומשמעות רבה. מעולם לא נוכל לדעת מאיפה האהבה החדשה תגיע לחיינו. זה יכול להיות ביום עבודה אפור, זה יכול להיות בנסיעת אוטובוס אקראית, זה יכול לקרות לנו בתור לקופת החולים. האהבה תמיד מפתיעה אותנו ברגעים בחיינו בהם אנחנו מצפים לה הכי פחות, ברגעים שאנחנו לא חושבים עליה, ברגעים שאנו מרגישים ייאוש וחושבים שהרמנו ידיים מהחיפושים.

   לכל אחד ואחד מאיתנו ממתינה אהבה חדשה. היא מחכה לתפוס אותנו לא מוכנים, לתפוס אותנו בשתי ידיים, ולשנות את חיינו מהקצה אל הקצה. למלא את חיינו באור גדול, באופטימיות מזהירה, באושר בלתי ניתן לתיאור. האהבה שתשטוף אותנו תוסיף פלפל לחיים שלנו, תשנה אותם מהקצה אל הקצה, תצבע אותם בצבעים שלא ידענו שקיימים. היא תמלא אותנו בתחושת נתינה, אהבה לזולת, לבן/בת זוגינו, לחיים עצמם. והיא תעשה אותנו מאושרים, כי הרי זו עוצמתה האמיתית של האהבה – האושר הגדול בו היא שוטפת שני אנשים תמימים שביום בהיר אחד נפגשו לגמרי במקרה ומאז השתנו חייהם מהקצה אל הקצה. אהבה חדשה מחכה לכולנו, וכשהיא תגיע אנחנו נרוץ לקראתה, נקבל אותה בשתי ידיים, ונהיה המאושרים שבאדם.

   לפגישת הכרות חינם על כוס קפה במשרדינו חייגו: 073-7815503

   בניית אתרים לעסקים בניית אתרים לעסקים