רוצים אהבה אמיתית?

  הכרויות למטרה רצינית בלבד!

  השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם

   היכרויות בהתאמה אישית

   מאסת בפגישות חסרות תועלת עם אנשים לא רציניים במהלך החיפוש שלך אחר זוגיות אמיתית ואהבה ? לא רוצה לפגוש עוד בחורה ש 'משחקת משחקים' ? מוכנה להתמסד אך לא מוצאת את בחיר ליבך ? יחד היכרויות מזמינה גם אותך וגם אותך למצוא זוגיות אמתית, קשר זוגי קרוב, כנה ורציני או במילים אחרות – להתאהב בבן או בת הזוג שבאמת מתאימים לכם .

   מהן היכרויות בהתאמה אישית?

   היכרויות בהתאמה אישית הן תחום מיוחד מאוד בו עוסקים משרדי היכרויות מובחרים. יש לא מעט משרדי היכרויות היום, אך רובם מתאימים בין בני זוג פוטנציאליים לפי תוכנות מחשב אשר אמורות להכיר את נפש האדם ולמצוא לה את נפשה התאומה. היכרויות בהתאמה אישית נעשות בשיטה המסורתית של היכרות, ראיונות והתאמה אמתית .

   איך היכרויות בהתאמה אישית שונות משיטות אחרות?

   שלא כמו שיטות ממוחשבות ושלל מיני המצאות אחרות להתאמה בין בני זוג, היכרויות בהתאמה אישית לוקחות את המכלול של האדם ולא מתמקדות בנתונים 'יבשים' כאלה ואחרים. ביחד היכרויות אנו עורכים היכרות מעמיקה עם כל פונה אשר מגיע אלינו, אנו מתייחסים לכל אחד בכבוד הראוי לו, ולא מתמצתים אותו לכדי שורת נתונים דמוגרפיים, סקאלות וטבלאות. הצוות המקצועי שלנו מורכב מבעלי ניסיון רב בתחום ההיכרויות והשידוכים, אנו מחברים בין מועמדים לא רק לפי שאלונים וראיונות אלא גם לפי טביעת עין מקצועית ורבת ניסיון .

   יחד היכרויות – אתכם עד החופה ומעבר

   ביחד היכרויות אנו מאמינים, כי מלאכת החיבור בין איש לאישה היא מלאכת קודש, אנו שמחים לקחת בה חלק וחשים מחויבות אמתית לכל זוג אשר עובר תחת ידנו. יחד היכרויות לא רק עוסקים בתחום של היכרות בהתאמה אישית אלא גם באימון למציאת זוגיות אמיתית, ייעוץ זוגי, ייעוץ לדייטים ותחומים נוספים. אנו גאים להיות לעזר לאלפים רבים של אנשים למצוא את החצי השני שלהם בצורה טובה ומהירה, את הזוגיות שהם תמיד רצו כבר למעלה מ – 20 שנה ולא הצליחו למצוא בדרכים האחרות שניסו בעבר .

   לפגישת הכרות חינם על כוס קפה במשרדינו חייגו: 073-7815503

   בניית אתרים לעסקים בניית אתרים לעסקים