רוצים אהבה אמיתית?

  הכרויות למטרה רצינית בלבד!

  השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם

   היכרויות או בליינד דייט

   כל דייט הוא מיוחד, והוא יכול לטמון בחובו הפתעות רבות שקשה מאוד לצפות מראש. אבל כדי להפוך את הדייט שלכם לדייט מיוחד, לכזה שהפרטנר שלכם לא ישכח בקרוב וכזה שיפתח לכם סיכוי לחיי זוגיות מאושרים, צריך להיות מקוריים ויצירתיים. רובנו כבר לא מתרשמים בקלות מהדרכים הרגילות לסוגי היכרויות כמו הדייטים, מפגישות מעייפות בבתי קפה ושיחות שטחיות על הא ועל דא. רובנו רוצים שינוי, רוצים צבע חדש, רוצים הפתעה שתהפוך את הדייט שלנו למשהו שנוכל לזכור, למשהו שיפתיע אותנו ויעשה עלינו רושם אחר.

   היכרויות מפתיעות – תעדו את הדייט שלכם! היום כשכמעט לכולנו יש מצלמה דיגיטאלית בהישג יד, אפשר בקלות לעשות רושם נפלא על הפרטנר שלכם אם תיקחו את המצלמה שלכם איתכם ותתעדו את הדייט. כולנו אוהבים להצטלם, כולנו נהנים לצלם, ועצם הנוכחות של המצלמה עשויה לקחת את הדייט למקומות לא צפויים של פתיחות. המצלמה יכולה להוציא מהפרטנר שלכם, או מעצם הפגישה המשותפת דברים שבדייט רגיל ושגרתי לא היו נחשפים. תצטלמו בתנוחות משונות, תצטלמו מחובקים, תצטלמו על רקע הים או על רקע נופים רומנטיים אחרים. כך תוכלו לתעד את הדייט שלכם, לזכור אותו גם בעתיד, ולמצוא תירוץ מצוין להיפגש שוב כדי לראות את התמונות המשותפות.

   צאו יחד למועדון סטנד-אפ! הרי כולנו יודעים שצחוק הוא משחרר והוא כלי נפלא לשבור את הקרח ולהפיג את המתיחות והמבוכה בין שני אנשים שהם לכאורה זרים. תנצלו את הערב כדי לצחוק יחד, דבר שיביא לפתיחות הדדית וישחרר את האווירה. הרי כולנו יודעים שאנחנו משוחררים יותר וכיפים יותר כשמצחיק לנו, כשאנחנו משועשעים.

   לכו לשחק! יש משהו במשחק המשותף, בדינאמיקה הילדותית הזו בין 2 אנשים שמוציא מאיתנו דברים שלא ידענו שקיימים בנו. צאו יחד למועדון סנוקר, לכו לשחק יחד באולינג, או אפילו משחקי קלפים ילדותיים כמו טאקי או מונופול. זה אולי עשוי להישמע לכם כמו טיפ ילדותי, כמו משהו שמטופש להציע או להעלות בדייט ראשון, אבל תתפלאו לגלות עד כמה האינטראקציה המשותפת הזו, תוך כדי משחק, תוציא מכם צדדים חיוביים ויפים שחשבתם שכבר איבדתם.

   לפגישת הכרות חינם על כוס קפה במשרדינו חייגו: 073-7815503

   בניית אתרים לעסקים בניית אתרים לעסקים