רוצים אהבה אמיתית?

  הכרויות למטרה רצינית בלבד!

  השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם

   אהבה חדשה

   "אתה צריך אהבה חדשה"

   "איזה שעמום
   בשביל מה בכלל אתה קם בבוקר
   כאילו שיש לך סיבה ?
   אתה צריך אהבה חדשה
   כזאת שתעיר אותך ותרצה ממך עוד"

   גם אתם צריכים שירותי שידוכים? מזדהים עם השורות הללו? מזילים דמעה? צוחקים? מגחכים? מתוסכלים? גם אתם רוצים סיבה טובה לקום בבוקר? בני האדם הינם יצורים חברתיים, אשר ביסוד צרכיהם לאחר רף המזון הבסיסי עומד הצורך להיות נאהב ויותר מכך הצורך לאהוב.

   תחושת האהבה יש בה להיות לָמַה מצוין לאושר שלנו, לשמחת החיים, לצחוק, לחיוניות לויטאליות, לברק בעיניים. האהבה היא אחת משיטות המרפא המהירות והיעילות בעולם, ללא צבעי מאכל וחומרים משמרים, לפעמים עם קצת תופעות לוואי,אך הלוואי על כל מחלה תופעות לוואי כאלו.

   אהבה היא הנושא הנכתב והמושר ביותר בעולם. במוסיקה, בספרות, בשירה, בתיאטרון, בקולנוע בצילום, החל מבריאת העולם ועד ימים אלו.

   החל מיצירתו של שלמה המלך "שיר השירים", ועד קובי אפללו בשיר "נשקיני".

   מבין סוגי האהבות השונים: אהבת הורים, אחים, חברים, עצמית, משפחה, אמנות, תחביבים, עבודה, מתנוססת מעל לכל אהבה מזן אחר, כזו שיש בה כוח לשנות את דיוקן האישיות שלנו, התחביבים, האהבות, טעם המוסיקה, האוכל, הלבוש, האנשים, אורח החיים, השקפת העולם, הנפש.

   בן / בת הזוג הוא ריאקציונר אישיותי לא קטן, מהפכן גדול ודגול, מפעל לייצור התרגשות, תעשייה של סיבות לקום בבוקר.

   כולנו רוצים לנבא את אחרית ימינו, קמוטים ויפים, אפורים וותיקי עור, כפופי גו, שעונים על מקל עץ עתיק, צועדים יחדיו אל עבר השקיעה עם אהבת חיינו, ומזדקנים בשקט, בשמחה.

   כולנו חוששים מהשאלה: כיצד ניתן לבלות 50 שנה בממוצע עם אותו אדם? להתעורר איתו בבוקר, לאכול איתו ארוחת ערב, להיות הדייט האחרון שלנו, לאכול כל יום אותה ארוחה יובל שנים? אותם פנים, אותו גוף, אותו קול, אותו צחוק, שלא להזכיר את הבכי. אותה נשיקה וחיבוק, מסאז' ופיהוק. תפריט קבוע בתוספת שלושה ילדים, וכמה בעיות לקינוח? להתרגש? מישהו יודע מה זה?

   לאור רשימת השגרה הנ"ל, נדמה כי הרבנים לא יגמרו את החודש הזה.

   ממש לא! על אף, מגילת הבעיות חששות ופחדים, איש מכם לא יעז למצוא עצמו בגיל 70, מסיים את ערביו על כורסת הטלוויזיה עם כלב רבוץ על רגליכם, ושקט עצוב.

   איש לא ירצה להשתרע על מיטה זוגית שלמה, להתחמם מנוצות אווז, ולהכין ארוחות במנות אישיות. נכון? יצביע עכשיו מי שמתנגד…

   לפגישת הכרות חינם על כוס קפה במשרדינו חייגו: 073-7815503

   בניית אתרים לעסקים בניית אתרים לעסקים