רוצים אהבה אמיתית?

  הכרויות למטרה רצינית בלבד!

  השאירו פרטים ונחזור אליך בהקדם

   אהבה חדשה שידוכים

   בכל פרידה אנו לומדים על עצמנו משהו חדש, ובכל זאת אנחנו צרכני שידוכים.

   "אין חכם כבעל ניסיון" אמרו חכמים מאיתנו, ואפשר להגיד כי הצדק עִמם גם באהבה – כן, גם באהבה יש ניסיון, וליתר דיוק- ניסיונות, אשר עם הזמן מגבשים את זהותנו ומעצבים את התפיסות שלנו בנוגע לבן הזוג המתאים לנו ולמערכת היחסים בה אנו מעוניינים.

   אהבה אינה קריירה ולא פעם ישנה תחושה גורלית כי אם חווינו ניסיון כה מר באהבה מה הטעם לנסות שוב? כדאי לדעת שמעטים האנשים אשר מצאו את אהבת חייהם בגיל הנעורים ונשארו עמה עד זקנה- אין זה אומר כי 'לא היו דברים מעולם' אך, אעדיף להתמקד בכלל האוכלוסייה מאשר בפלח קטן מאוד- משמעות העניין היא כי לרובינו, אם לא לכולנו, הייתה לפחות חוויה אחת צורבת של אהבה, ניסיון אחד שהותיר בנו חותם עז, אהבה אחת (ולעיתים אף יותר) שהשאירה אותנו פגועים ופצועים.

   תכונה אנושית מצוינת עִמה נולדנו היא היכולת ללמוד מהניסיון, להפיק את הלקחים, כואבים ככל שיהיו, ולהמשיך הלאה, בידיעה שלא נחזור על אותה טעות בדיוק. אין ספק שהרבה יותר מכאיב ללמוד על דרך השלילה, אך למידה כזו היא האינטנסיבית ביותר, וכזו שזוכרים אותה היטב. היו בטוחים שאתם זוכרים מצוין מה אתם לא רוצים בבן/בת הזוג או במערכת יחסים, על סמך ניסיון עבר כואב, מאשר מה שאתם כן רוצים במערכת יחסים חדשה.

   כולנו חווינו מערכות יחסים שונות, שונות הן מעצם המקום בו היינו בחיים והן מתוקף בני הזוג, אך שימו לב למגמה מסוימת שחוזרת על עצמה- האם תמיד רציתם דברים מסוימים וקיבלתם דווקא את ההפוכים? האם חשתם שאתה מקדישים יותר מאשר בן/בת הזוג?

   מהו הגורם הקריטי בכל מערכת יחסים שהייתה לכם בעבר ש-'פירק' את החבילה, שהביא אתכם להכרה כי אין זה האדם איתו אתם מעוניינים לחיות. נסו למצוא מכנה משותף שלילי בין כל מערכות היחסים שלכם- ברגע שתזהו אותו תדעו איך להתייחס לכך בעתיד ומה לרצות, עבור עצמכם, במערכת היחסים העתידית שתגיע באמצעות שידוכים.

   נכון, אהבה זה כואב, אם נותנים לה להכאיב, אך, שוב- דרך הכאב נוכל ללמוד איך להימנע ממנו בפעם הבאה.

   זכרו כי ניסיון העבר, בכל תחום בחיינו, אינו מנבא את העתיד- הוא רק יכול לשנות את הגישה שלנו כלפי העתיד.

   לפגישת הכרות חינם על כוס קפה במשרדינו חייגו: 073-7815503

   בניית אתרים לעסקים בניית אתרים לעסקים